Home & Cook Blog> Život v kuchyni> Záruka k nákupu: KRUPS SE POSTARÁ
24.3.2023

Záruka k nákupu: KRUPS SE POSTARÁ

Nadstandardní servis pro majitele plnoautomatických kávovarů KRUPS

I když jsou kávovary KRUPS dlouhodobě zárukou kvality, může se stát, že se váš přístroj poškodí nebo bude potřeba opravit chybný komponent. Myslíme dopředu, a proto jsme pro vás připravili bezplatnou službu KRUPS SE POSTARÁ, s níž vám nabídneme po koupi kávovaru nadstandardní péči. Poradíme s nastavením, obsluhou i údržbou vašeho přístroje, zajistíme pro vás profesionální servis a samozřejmostí je i zapůjčení náhradního kávovaru v případě potřeby na dobu záruční opravy zcela zdarma.

Jak to funguje?

Ke kávovarům zakoupeným na Home & Cook, u nichž uvidíte symbol KRUPS SE POSTARÁ, získáváte automaticky full-service služby. Kdykoliv se s vaším přístrojem něco stane, stačí kontaktovat naši zákaznickou linku. Všechny kávovary, jež jsou součástí VIP nadstandardního programu KRUPS SE POSTARÁ, najdete na této stránce.

Program KRUPS SE POSTARÁ zahrnuje tyto služby:

  • Poradíme s nastavením, obsluhou i údržbou kávovaru
  • Zajistíme pro vás profesionální servis
  • V případě opravy vaše stávajícího kávovaru vám zapůjčíme náhradní přístroj na dobu záruční opravy zcela zdarma

1/ Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou vašeho kávovaru

Potřebujete poradit, jak správně používat váš kávovar? Navštivte www.krups.cz/kontaktujte-nas, nebo youtubový kanál KrupsCZSK. Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonu +420 731 010 111. Naši vyškolení kolegové vám odborně poradí s nastavením, obsluhou a údržbou kávovarů.

2/ Zajistíme pro vás profesionální servis

Společnost KRUPS věnuje maximální péči vývoji a výrobě kávovarů. Pokud i tak dojde k závadě, můžete navštívit naše regionální autorizované servisy. Kontakty na naše regionální autorizované servisy najdete na www.krups.cz/zakaznicke-sluzby/zaruka-opravy/opravy. K uskutečnění rychlé a kvalitní opravy objednávají autorizované servisy denně náhradní díly přímo na centrálním skladu.

3/ Půjčíme vám náhradní kávovar na dobu záruční opravy

V případě prodloužení doby opravy na více než 7 dní vám autorizovaný servis nabídne zdarma zapůjčení náhradního kávovaru, který vám bude předán přímo v autorizovaném servisu.

Postup zapůjčení kávovaru:

  1. V případě, že vám přestane fungovat zakoupený kávovar KRUPS, přineste ho na opravu do nejbližšího autorizovaného servisu KRUPS.
  2. Pokud oprava potrvá více než 7 dní, servis vám nabídne službu zapůjčení náhradního kávovaru plnoautomatického kávovaru KRUPS, který má aktuálně na skladě.
  3. K uplatnění zapůjčení musíte vyplnit a podepsat registrační formulář a souhlasit s podmínkami akce, mimo jiné, že kávovar si zapůjčíte bez nároku na další služby a vrátíte jej nepoškozený po opravě svého kávovaru.
  4. Po uskutečnění opravy vás bude kontaktovat příslušný servis ohledně převzetí vašeho opraveného kávovaru.
  5. Následně je třeba přinést zapůjčený funkční a vyčištěný kávovar zpět do servisu.

Nejnovější články


Kategorie

Produkty

Automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus EA875E10 chrome & milk pot
Automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus EA875E10 chrome & milk pot
19999 Kč
Automatický kávovar Krups Intuition Experience+  EA877D10
Automatický kávovar Krups Intuition Experience+ EA877D10
20999 Kč
Automatický kávovar Krups Evidence One EA895E10
Automatický kávovar Krups Evidence One EA895E10
14129 Kč
Automatický kávovar Krups Evidence Eco EA897B10
Automatický kávovar Krups Evidence Eco EA897B10
12599 Kč

Související kategorie e-shopu


Další články

Nové Tefal Revue s vánočními recepty je tu

Nové Tefal Revue s vánočními recepty je tu

Otevřete si vaši denní porci radosti. Objevte recepty na štědrovečerní tabuli od šéfkuchaře Ondřeje Slaniny, prozkoumejte pomocníky, kteří vám pomohou zvládnout vánoční přípravy bez stresu a načerpejte inspiraci na každodenní vaření. 30 stran dobrot z dílny Tefal právě přistálo na vašem stole!

Přečíst celý článek
České nostalgické klasiky, tentokrát podzimně a nasladko 

České nostalgické klasiky, tentokrát podzimně a nasladko 

Vůně domova je neodmyslitelně spjata s vůní jídla. Schválně, pamatujete se na vůni jídel, která vám vařily vaše babičky? Recepty i jejich obliba se předávají z generace na generaci. Oproti našim babičkám však máme jejich přípravu značně snazší. Díky chytrým pomocníkům do domácnosti si zvládnete vyvolat nostalgické vzpomínky na pokrmy z dětství i pokud jste na vaření vyloženě antitalent. Příprava je opravdu snadná, zvládnou ji i vaše děti. Pojďte se podívat, jak snadno se dají připravit tři největší klasiky – krupicová kaše, rýžový nákyp a žemlovka. 

Přečíst celý článek